O nas


Założycielami EVO jest trójka, pochodzących z Dolnego Śląska, przyjaciół: Michał Zerka, Krzysztof Skorubski oraz Tomasz Czarnocki. Ich ścieżki splotły się po raz kolejny, jak gdyby było im to pisane. Z nowymi pomysłami, bagażem doświadczeń i przemyśleniami, w grudniu 2016 roku, podjęli decyzję o ponownym połączeniu sił, wkraczając tym samym na nowy poziom ewolucji.

„Muzyka, którą tworzymy jest dla nas swoistym remedium, ucieczką w inny wymiar, formą wyrazu i emocjonalnej komunikacji ze światem. Między nami jest trudna do opisania więź, pewnego rodzaju chemia, która płynie z głębi naszych dusz”.

Teksty Michała, zwykle pisane pod wpływem obserwacji, osobistych doświadczeń i związanych z nimi emocji, płyną prosto z serca niosąc prawdziwy przekaz, poruszając przy tym głębsze warstwy egzystencji. Warto wspomnieć również o gitarach tworzących magiczną przestrzeń, wzbogaconych dawką elektronicznych brzmień. Zespół nieustannie pracuje nad brzmieniem i oryginalnym stylem, tworząc i rejestrując kolejne utwory.

Aktualny skład: Tomasz Czarnocki – bas | Krzysztof Skorubski – gitara | Michał Zerka – wokal, gitara | Kuba Wójcik – perkusja